Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

  Likwidacja opłat za energię bierną

     Szanowni Państwo.

     Jeśli trafiliście na naszą stronę, to z dużym prawdopodobieństwem możemy założyć, że jesteście osobami które zauważyły, że płacą miesięcznie kilkaset (może nawet kilka tysięcy złotych) za "coś", co w rachunku od dostawcy energii ukrywa się pod pojęciem "energia bierna" indukcyjna bądź pojemnościowa.

     Jeśli tak jest, to mamy dla Państwa dwie dobre wiadomości.

     Pierwsza to ta, że opłatę za energię bierną można całkowicie zniwelować. Opłata ta jest wynikiem przekroczenia tzw. współczynnika tgφ, który to zgodnie z umową z dostawcą energii należy utrzymać na poziomie nie większym niż 0,4 (niekiedy 0,2). Stosowane w Państwa firmach silniki elektryczne, urządzenia wentylacyjne,klimatyzatory bądź znaczna ilość oświetlenia powodują, że bez zastosowania odpowiednich urządzeń kompensujących - tzw. baterii kondensatorów - niemożna tego warunku spełnić. Należy podkreślić, że czas zwrotu inwestycji w nową baterię kondensatorów to średnio 6 do 8 miesięcy, a nierzadko szybciej, a jej „żywotność” to kilkanaście lat. Pierwsze nasze baterie z 2000 roku cały czas są sprawne i dobrze służą do dziś.

     Druga dobra wiadomość jest taka, że jesteście Państwo na stronie producenta baterii kondensatorów, który od 2000 roku zajmuje się doborem i projektowaniem,produkcją, montażem oraz serwisem urządzeń do kompensacji mocy biernej.Posiadana przez nas wiedza i doświadczenie oraz grono zadowolonych Klientów potwierdzają wysoką jakość naszych usług i urządzeń.

     Jeśli macie Państwo pytania prosimy o telefon, faks lub skorzystajcie Państwo z formularza kontaktowego.