Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

    O nas

       KOMPENSACJA.PL (wcześniej CONVERT-ŁÓDŹ) rozpoczęła działalność w 2000 roku. Od początku istnienia reprezentujemy pod względem technicznym i handlowym wiele europejskich firm z sektora elektrotechnicznego, m.in. hiszpańskiej firmy CIRCUTOR - producenta wysokiej jakości urządzeń dla elektroenergetyki, czeskiej firmy BMR - producenta regulatorów mocy biernej.

       Od początku działalności dużą wagę przywiązujemy do zagadnień kompensacji mocy biernej. Zdobyta w tej dziedzinie praktyka oraz wsparci wieloletnim doświadczeniem pracowników firmy CIRCUTOR rozpoczęliśmy w 2003 roku produkcję własnych baterii do kompensacji mocy biernej. Wyroby te produkowane w oparciu o najnowszą technologię, wykorzystują współczesne zdobycze techniki w tej dziedzinie. Nasze przygotowanie oraz optymalizacja kosztów własnych pozwalają na oferowanie naszych wyrobów w bardzo korzystnych cenach.

       Licząc na zainteresowanie Państwa naszą ofertą zapewniamy, że zawsze podstawowym celem naszej działalności jest rzetelne i dokładne zrozumienie Państwa potrzeb w dziedzinie szeroko rozumianej elektroenergetyki oraz profesjonalna obsługa inwestycji.