Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

    Pomiary i analiza sieci elektroenergetycznej

       Nasza firma oferuje pełen zakres pomiarów jakości sieci elektroenergetycznej. Wykonujemy pomiary i analizę zasilania w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej, obiektach sportowych, szkołach, biurach i wielu innych. Analiza jakości energii pozwala uniknąć wielu kłopotów związanych z funkcjonowaniem obiektu, zapobiega powstawaniu uszkodzeń i awarii oraz pozwala dostosować modernizację sieci.

       Wykonujemy także pomiary związane z doborem urządzeń kompensacji mocy biernej. Szczegółowa analiza wyników, połączona z wieloletnią praktyką w projektowaniu instalacji kompensujących pozwala nam przedstawić Państwu trafną ofertę, dostosowaną w idealny sposób do Państwa potrzeb, zapewniając zoptymalizowane koszty instalacji w Państwa obiekcie.

       Do pomiarów używamy certyfikowane urządzenia pomiarowe, zgodne z wymaganiami Polskich Norm oraz uwierzytelnione w Głównym Urzędzie Miar.

       W celu zamówienia pomiarów i ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego